Благодійна акція “Від дитини до дитини”

У Вінниці стартує благодійна акція “Від дитини до дитини”, яка триватиме з 27 березня по 7 квітня. Організатори — колективи дитячих закладів Вінниці.

Мета цього проєкту полягає в зборі необхідних речей для найменших жителів Балаклії, яких нині в місті проживає близько двох тисяч. Містяни поступово намагаються налагодити життя після окупації, втім досі відчувають брак багатьох речей.

Тож вінничани можуть передавати книги, іграшки, канцелярію та солодощі для дітей та підлітків з Балаклії.

Акція має символічну назву “Від дитини до дитини” і передбачає залучення до благодійності родини вінничан. Так, діти разом зі своїми батьками можуть самостійно підготувати подарунки тим, хто цього потребує і подарувати радість та позитивні емоції.

У рамках проведення акції відбуватиметься збір:

  • солодощів (в оригінальній упаковці та зі вказаним терміном придатності від виробника);
  • книг (художня література, розмальовки, навчальна література українською мовою);
  • іграшок (це можуть бути ляльки, машинки, м’ячі, м’які іграшки, конструктори, розвиваючі ігри, для дітей різних вікових категорій, різні види дитячого транспорту: самокати, велосипеди);
  • канцелярського приладдя (необхідні для навчання речі: зошити, ручки, олівці, фломастери, лінійки).

Зібрану допомогу родинам, що виявлять бажання долучитися до акції, необхідно до 06 квітня доставити в заклад освіти.

#віддитинидодитини

Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад №60 Вінницької міської ради” долучився до благодійної акції “Від дитини до дитини” та передав дітям деокупованого міста Балаклія солодощі, книги, іграшки та канцелярське приладдя. Дякуємо усім нашим вихованцям і їх батькам!!! Творимо добро разом та даруємо позитивні емоції!