Відкритий показ заняття “Подорож до країни ґудзиків”

Мета педагогів, які працюють в спеціальних групах ЗДО №60 – запобігання подальшому зниженню зору, компенсаторний розвиток пізнавальної діяльності, усунення вторинних відхилень, пов’язаних з порушенням зору, повноцінна підготовка до майбутнього, дорослого життя.

Для відновлення гостроти зору і розвитку зорових функцій, тифлопедагоги закладу використовують спеціальні дидактичні ігри – вправи і завдання, які передбачають тренування зору, формування у дітей певних уявлень про предмети і явища, розвиток зорової уваги і пам’яті.

23 лютого 2021 року тифлопедагогом  Бойчук Оленою Володимирівною проведено відкритий показ корекційного заняття для розвитку компенсаторних способів сприймання дітей 4-го року життя, що мають порушення зору «Подорож до країни ґудзиків».