Відкритий показ заняття “Гарний посуд є у мене”

Корекційна робота в нашому дошкільному закладі будується як багаторівнева система, що забезпечує цілісний, комплексний, диференційований регульований процес управління всім ходом психофізичного розвитку та відновлення зору на основі включення в процес збережених аналізаторів і потенційних можливостей дітей.

Навчання та виховання дітей з порушеннями зору має свої особливі задачі та принципи, спрямовані на відновлення, корекцію і компенсацію порушених й недорозвинених функцій, організацію диференційованого навчання, підготовку до життя в сучасному суспільстві.

21 січня 2021 року тифлопедагогом Горобчук Оленою Григорівною проведено відкритий показ корекційного заняття для дітей старшого дошкільного віку з порушенням зору «Гарний посуд є у мене».