Інформаційний марафон “Здоров’я як стиль життя”

Відповідно до наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради № 88 від 13.02.2020 р. про проведення інформаційного марафону «Здоров’я як стиль життя» з метою популяризації донорського руху в Україні, утвердження принципів здорового способу життя, формування культури здоров’я в дітей, поліпшення роботи з профілактики шкідливих звичок, виховання у дошкільників свідомого та дбайливого ставлення до власного здоров’я, як запоруки здорової й активної життєвої позиції, в КЗ «ДНЗ №60 ВМР» з 18.02.2020  по 25.02.2020 рік був проведений інформаційний марафон «Здоров’я як стиль життя». Під час інформаційного марафону в  закладі проведено ігри, досліди, заняття, розваги, бесіди, вікторини з дітьми, які сприяли формуванню уявлень про основні чинники збереження та зміцнення здоров’я та прищеплення розуміння пріоритетів здорового способу життя з дошкільного віку.  Значна увага педагогів усіх вікових груп була приділена закріпленню знань дошкільнят в ігровій діяльності про те, що тільки здоровий спосіб життя зробить людину сильною, здоровою, бадьорою та життєрадісною. Вихователі старших груп №5 (Козіна К.Г., Бурковська І.В.), №6 (Галка О.В., Колєсова Л.А.), №9 (Онищук Б.С.), №12 (Антонюк І.В., Реєнт Є.І.)  провели  спортивну розвагу «Кличе в коло гра весела», в ході якої дошкільники змагались між собою в спритності, витривалості,  швидкості,  уважності.