![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
З метою подяки захисникам України та підтримки їх морально-психологічного стану в місцях проведення активних бойових дій, вихованці та їх родини ЗДО №60 міста Вінниці, долучились до акції започаткованої Державною службою якості освіти України «ЯКИМ Я БАЧУ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ». Малюнки будуть передані підрозділам Збройних сил України, що виконують бойові завдання на сході та півдні держави, захищаючи її суверенітет і територіальну цілісність.
#Майбутнє_України_після_Перемоги