Марафон “Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет”

Відповідно до наказу департаменту освіти Вінницької міської ради , з метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями, в закладі проведено інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» з 06.02.2023 по 10.02.2023 року.

В ході інформаційного марафону активно співпрацювали усі учасники освітнього процесу.

Для успішного проведення заходів відповідно до розробленого та затвердженого  плану  підготовлено наочні матеріали, виставку тематичної літератури в методичному кабінеті, а також розроблені конспекти відеозанять, тематичних бесід, дидактичних  та сюжетно-рольових ігор, пошуково-досдідницької діяльності, ілюстративний  матеріал  валеологічного  напрямку. Це сприяло підвищенню якості дошкільної освіти з проблеми збереження і зміцнення здоров’я дітей та залучення родин вихованців  до здорового способу життя.