Із 21 листопада до 19 грудня 2022 року Національний банк України за підтримки Міністерства освіти і науки України, разом із іншими партнерами проводив Школу благодійності для педагогів та Марафон добрих справ для закладів освіти.
Наш заклад теж долучився до пропозиції щодо співпраці в межах проведення освітніх заходів на тему благодійності в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок» (#ЩедрийВівторок).
![](http://dnz60.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/Слайд8-1024x576.jpg)
![](http://dnz60.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/Слайд10-1024x576.jpg)
![](http://dnz60.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/Слайд12-1024x576.jpg)
![](http://dnz60.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/Слайд14-1024x576.jpg)