Онлайн-тренінг “Побудова інклюзивного середовища в закладі освіти”

У рамках ПРОЄКТУ Дитячого фонду ЮНІСЕФ “Підтримка освітян, дітей і батьків у підготовці до повернення до школи та створення безпечного навчального середовища в класі в умовах надзвичайної ситуації” в КЗ “ДНЗ №60 ВМР” з педагогічними працівниками практичним психологом закладу Нідзельською З.І. проведено онлайн-тренінг “Побудова інклюзивного середовища в закладі освіти”. Метою його було розвивати спроможність педагогів щодо ефективної організації інклюзивного навчання з урахуванням потреб усіх дітей, з особливим наголосом на дітей з особливими освітніми потребами та використанням універсального дизайну й Міжнародної класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я як інструментів для побудови інклюзивного освітнього середовища в закладі освіти.