Наші досягнення

Досягнення нашого колективу

Участь у міському конкурсі «Родина року 2016» — сім’я Парфенюк з групи №3 та сім’я Капиця з групи №9 посіли І-ше місце. 
Участь у  загальноміському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка-2016» квартет «Комашка» з піснею «Сонечко-корівка» отримали І-ше місце у номінації.  Вихованка групи №13 Чеканівська Катерина з художнім твором «Боязлива мишка» посіла І-ше місце у номінації художнє читання.
Нагороджені подякою Вінницької міської ради та виконавчого комітету за зайняте  ІІ-ге місце у міському огляді-конкурсі стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2016-2017 н.р. та забезпечення належних умов життєдіяльності закладу.
Нагороджені подякою Вінницької міської ради та виконавчого комітету за зайняте  І-ше місце у міському огляді-конкурсі стану готовності навчальних закладів до роботи в новому 2015-2016 н.р. та забезпечення належних умов життєдіяльності закладу.
Участь у міському конкурсі «Ярмарок фахових сподівань 2015» в номінації «Електронні ресурси» вихователя Білоус В.В. електронного-навчально-методичного посібника для дітей старшого дошкільного віку « Моя Батьківщина — це рідна Україна»
Нагороджені дипломом за участь у міському конкурсі «Колискова пісня 2015» музичний керівник Кревська О.Ю.,мати  вихованки групи №6 Мартиновська Ольга
Участь у міському конкурсі «Родина року 2015» — сім’я  Климчук Аліни з групи №8  та Стиренко Володимира з групи №5 посіли ІІІ місце
Участь у  загальноміському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка-2015»  хореографічного   гуртка «Зернятко» з композицією «Казковий сон» та вихованка групи №13 Чеканівська Катерина з піснею «Мій тато герой»
Призове місце на міському конкурсі «Зимова феєрія» під керівництвом вихователя Панасюк Ю.С.
За активну участь у VІІІ Малих олімпійських нагороджені юні спортсмени закладу грамотою Департаменту освіти  Вінницької міської ради

 

Педагогічні працівники та вихованці дошкільного навчального закладу №60 постійно беруть участь у загальноміських заходах організованих департаментом освіти Вінницької міської ради.
Вихователі Антонюк І.В., Горобчук О.Г. гідно представили свій педагогічний посібник «Картину складай, світ навколо пізнавай» на міському конкурсі педагогічної майстерності «Ярмарок фахових сподівань» та здобули перше місце в номінації «Інклюзивна освіта, корекційно-відновлювальна робота» (у 2011 р.)
Щорічно вихованці дошкільного навчального закладу беруть участь у міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» і неодноразово посідали призові місця. У 2012 р. посіли перше місце в номінації «вокал».
Колективну роботу вихованців вихователя Атум Н.О. було представлено міський конкурс «Зимова феєрія» 2012 р., де вона здобула перше місце.
Представники закладу: музичний керівник Кревська О.Ю. та Жевачевська С.В. брали участь в обласному конкурсі «Колискова пісня» та вибороли друге місце.
Вихователь Антонюк І.В. представила свій педагогічний досвід на Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності серед вихователів ДНЗ та стала його лауреатом (2012 р.).
Спортивна команда закладу брала участь у IV, V та VI «Малих олімпійських іграх» серед вихованців ДНЗ м. Вінниці ( 2010 — 2012 р.р.).
Активну участь брали педагоги та вихованці у «Фестивалі дитячої гри» та у Всеукраїнській акції «Живи, книго».
Роботу колективу ДНЗ №60 було відзначено:
Грамотами управління освіти Вінницької міської ради нагороджено трудовий та батьківський колектив ДНЗ за значний внесок у зміцнення матеріально-технічної бази закладу в рамках оглядів конкурсів закладів освіти міста по підготовці до роботи в 2008-2009 н.р., 2009-2010 н.р., 2010-2011 н.р., грамотою департаменту освіти Вінницької міської ради — у 2011-2012 н.р.
Грамотами за вагомий внесок у художньо естетичний розвиток дітей та участь у фестивалі дитячої творчості серед вихованців дошкільних навчальних закладів м. Вінниці «Чарівна квітка-2011» та за зайняте перше місце в номінації «Художнє читання», «Чарівна квітка 2012» — за зайняте перше місце в номінації «Вокал».
Грамотами управління освіти Вінницької міської ради нагороджено колектив дошкільного навчального закладу №60 за вагомий внесок в організацію ефективної методичної роботи по підвищеню фахової майстерності та розвитку творчого потенціалу педагогічних працівників закладів освіти міста ( 2010-2011 н.р.), грамотою департаменту освіти Вінницької міської ради — у 2011-2012 н.р.
Почесною грамотою Виконавчого комітету Вінницької міської ради нагороджено колектив закладу за зайняте перше місце в конкурсі «Краща візитівка ДНЗ» (2009 р.).
Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Зінець Ніну Петрівну, завідуючу ДНЗ №60 за багаторічну сумлінну творчу працю та вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високу професійну майстерність і відповідальність, активну громадянську позицію. (2009 р., 2012 р.).
Грамотою комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради за участь у VІ Малих Олімпійських іграх  серед вихованців дошкільних навчальних закладів м. Вінниці (2012 р.).
Грамотами управління освіти Вінницької міської ради за перемогу у конкурсах «Зимова феєрія» (2009-2010 н.р., 2010-2011 н.р.), грамотою департаменту освіти Вінницької міської ради — за перемогу у конкурсі «Зимова феєрія» 2012 р.