Історія

Історія дошкільного навчального закладу №60

Серед багатого розкішного природнього ландшафту м. Вінниці в мальовничому районі «Вишенька» розташований дошкільний навчальний заклад № 60 «Зернятко», який гостинно відкрив свої двері для найменшеньких мешканців Вінниці 20 січня 1977р.

Перша завідуюча, Ботвінко Наталія Павлівна самовіддано працювала над створенням матеріально-технічної бази закладу, постійно піклувалась про відповідальне, турботливе ставлення працівників закладу до дітей, завжди була в авангарді нових педагогічних результативних підходів спрямованих на розвиток , навчання та виховання дітей. 

З 1981 по1997рік дошкільний заклад очолювала Жуковська Галина Петрівна — виважений, толерантний педагог, яка продовжувала славні традиції закладу, піклувалась про забезпечення належного рівня навчально-виховної діяльності з дітьми, створення гарного мікроклімату в колективі.

З 1997 по 2003 рік на посаді завідуючої закладу працювала Васильєва Алевтина Лаврентіївна — творчий, ініціативний керівник, яка спрямовувала діяльність колективу на розвиток творчих нахилів та інтересу дітей дошкільного віку до пізнання оточуючого світу.

З 2003  по 2014 рік  дошкільний навчальний заклад очолювала Зінець Ніна Петрівна.Під її керівництвом дошкільний заклад радикально змінився на краще: — обновилась матеріальна база закладу, сформовано активний, працелюбний, професійно-грамотний колектив.

З вересня 2014 року дошкільний навчальний заклад очолює Козловська Олена Федорівна. Завдяки плідній співпраці керівника закладу, батьків та педагогів дитячий садочок набуває сучасного естетичного вигляду та перетворюється у привітну і затишну оселю для дітей.  В закладі творчо та з любов’ю оформлюються нові куточки  відповідно вимог сьогодення. 

Адміністрація постійно дбає про відповідальне, материнське ставлення працівників до дітей, створення сприятливих, комфортних умов для перебування дошкільнят в закладі, всебічного їх розвитку, творчої самореалізації, формування життєвої компетентності, ціннісного ставлення до навколишнього світу. 

За третину століття плідної праці дошкільний заклад примножив свої традиції, має свій стиль педагогічної діяльності. Педагогам притаманні висока відповідальність, толерантність, педагогічна майстерність, творчість, ініціативність, здатність до нестандартних дій, закоханість у свою справу.