Методичне об’єднання учителів -дефектологів ЗДО

ПРОГРАМА МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ:

І. ТЕОРЕТИЧНИЙ БЛОК

1.« Розвиток та взаємодія сенсорних аналізаторів в процесі формування предметних уявлень дошкільників з порушенням зору»  Бондарчук Л.В., методист КУ ММК

2.«Особливості формування предметних уявлень у дошкільників з порушенням зору»  Громова В.В., керівник м/о учителів-дефектологів

ІІІ.  ПРАКТИЧНИЙ БЛОК

1. «Розвиток інтермодальної взаємодії аналізаторів в процесі формування предметних уявлень дітей з порушенням зору». Корекційне заняття з дітьми середньої групи  «В гостях у гномів» Антонюк І.В.  тифлопедагог КЗ «ДНЗ №60 ВМР»
  1. «Гармонія з собою-гармонія зі світом. Відновлення організму та збагачення чуттєвого досвіду» Робота в групах    Нідзельська З.І., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»

ІV. ПІДСУМКОВО-АНАЛІТИЧНИЙ БЛОК

Відкритий мікрофон Громова В. керівник м/о учителів-дефектологів

DSCN6474DSCN6511DSCN6489DSCN6492DSCN6494

DSCN6502DSCN6499

коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.
/post-1864