Методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти м.Вінниці

11 січня 2018 року на базі КЗ «ДНЗ № 60 ВМР» відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему «Робота з негативними емоційними станами дітей засобами арт-терапії (по Оксані Деркач)».
На засіданні були висвітлені та обговоренні такі питання:

• «Робота практичного психолога з негативними емоційними станами дітей з метою покращення адаптаційного періоду під час перебування в дошкільному закладі» (Воловодівська Ж.О., методист з практичної психології та соціальної роботи);
  • «Формування внутрішньої позиції «Я-школяр» в старших дошкільників засобами мультимодальної арт-педагогіки» (Нідзельська З.І., голова МО, практичний психолог КЗ «ДНЗ № 60 ВМР»);
  • «Діагностика та корекція негативних емоційних станів засобами атр-терапії» (Поплавська О.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 59 ВМР», Заїка Н.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ № 36 ВМР»).

MMO_PP_DNZ_Sich_20181

MMO_PP_DNZ_Sich_20186
MMO_PP_DNZ_Sich_20185

коментування на даний момент заборонено, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.
/post-1625