Архіви за місяць Декабрь, 2017

Відкритий показ «Подорож до країни Лімпопо»

23 листопада 2017 року вихователь групи №7 Мельничук Я.О. провела відкритий показ   з використання нетрадиційного обладнання на заняттях з фізкультури з метою активізації рухової діяльності дошкільнят «Подорож до країни Лімпопо» з дітьми 5-го року життя.

Відкритий показ «Бережи здоров’я змалку»

22 листопада вихователь спецгрупи №12 Реєнт Є.І. провела відкритий показ з формування здоров’язбережувальної компетенції у дітей молодшого дошкільного віку «Бережи здоров’я змалку»  з дітьми 4-го року життя.

Відкритий показ інтегрованого заняття з фізкультури та валеології «Помічники лікаря Айболита»»

18 жовтня 2017 року для курсантів ВАНО на базі закладу відбувся відкритий показ інтегрованого заняття (валеологія+фізкультура)  з дітьми 6-го року життя  «Помічники лікаря Айболита», під час якого вихователь Галка О.В. поділилася досвідом роботи з дітьми, що мають порушення зору з формування у них валеологічної компетенції, усвідомленого ставлення до власного здоров’я.