Архіви за місяць Ноябрь, 2017

Майстер-клас в рамках Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті-2017»

В Київському міському палаці дітей та юнацтва 24.10.2017 року в рамках Дев’ятої Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті-2017» творчою групою педагогів КЗ «ДНЗ №60 ВМР» у складі  вихователя-методиста Станіславчук Ірини  Валеріївни, тифлопедагога Лисенко Тетяни Петрівни, вихователя спец. групи для дітей з порушенням зору Антонюк Ірини Валеріївни, було проведено майстер-клас «Використання ігрових посібників в корекційно-відновлювальній роботі […]

Розвага «Літо проводжаємо, осінь зустрічаємо!»

Перший день осені 01.09.2017 року в дошкільному навчальному закладі пройшов весело та захопливо для дітей усіх вікових груп. Розвага «Літо проводжаємо, осінь зустрічаємо!» не залишила жодного малюка сумним та байдужим. Вірші, ігри, таночки, конкурси згуртували малечу та створили святковий настрій.

Розвага «З Днем незалежності, Україно!»

23.08.2017 року малюки всіх вікових груп дошкільного навчального закладу прийняли участь у пізнавальній, веселій та захопливій розвазі до Дня незалежності України. Урочисті вірші, мелодійні пісні, дружні таночки сприяли патріотичному вихованню дітей, а цікаві естафети,  народні ігри з козаком та козачкою створили піднесений та святковий настрій.